Zatrzymany za kradzieże sklepowe

0
498

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe. Ma on na koncie kradzieże w dyskontach spożywczych w Karpaczu. Jego łupem padł alkohol. Wartość skradzionego mienia oszacowano łącznie na blisko 1200 złotych. Teraz odpowie za to przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu ustalili, a następnie zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o kradzieże sklepowe.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany  pod koniec października oraz w grudniu ubiegłego roku dopuścił się kradzieży w dyskontach spożywczych w Karpaczu. Jego łupem alkohol  o łącznej wartości blisko 1200 zł. 

Powiadomieni o kradzieżach policjanci rozpoczęli poszukiwanie mężczyzny, który dopuścił się tych kradzieży. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 36-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzieże odpowie przed sądem, a  grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinspektor Edyta Bagrowska