Weź udział w 30. Polsko-Niemiecko-Czeskim Forum Kooperacji Firm i Poszerz Swoje Horyzonty Biznesowe!

0
978
Forum Kooperacji Firm

Jesteś przedsiębiorcą i marzysz o międzynarodowej współpracy? Chcesz nawiązać kontakty z partnerami z Niemiec, Czech i Polski? Mamy dla Ciebie doskonałą okazję!

🌍 Międzynarodowe Forum Kooperacji Firm w Karpaczu to już 30 lat tradycji, gromadzącej przedsiębiorców z różnych zakątków Europy. To nie tylko spotkanie biznesowe – to przestrzeń dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, by prezentować swoją ofertę, wymieniać doświadczenia i poszerzać sieć kontaktów.

Dlaczego warto?

  • Nawiąż kontakty biznesowe podczas 15-minutowych spotkań z partnerami z innych krajów.
  • Dziel się wiedzą na wykładach, panelach dyskusyjnych i wśród ekspertów z różnych krajów.
  • Zrozum międzynarodowy rynek i zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki globalnym kontaktom.

Nie martw się barierą językową! Dzięki wsparciu Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, każdy uczestnik może liczyć na pomoc tłumacza.

✨ Dodatkowo uczestnicy Forum będą świadkami uroczystych obchodów 30-lecia KARKONOSKIEJ AGENCJI ROZWOJU REGIONALNEGO oraz 20-lecia współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z Krajami Czeskimi. Nie przegap też 2. Konferencji „Energy Business Matchmaking”.

Zarejestruj się już dziś!
Zgłoszenia są przyjmowane do 27 października. Miejsca są ograniczone, więc nie czekaj! Wszystkie szczegóły oraz formularz rejestracyjny znajdziesz tutaj.Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by rozwijać swoją firmę na międzynarodowym rynku. Dołącz do Forum i daj się zauważyć w świecie biznesu!

#image_title

#ForumKooperacjiFirm #MiędzynarodoweBiznesoweSpotkania #RozwójTwojegoBiznesu