Zdrowie i higiena najważniejsze. W rękach jeleniogórskich policjantów złodziej wyznający te zasadę

0
532

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież w jednym z dyskontów spożywczych witamin i artykułów higieny
osobistej. Został zatrzymany bezpośrednio po zdarzeniu, a skradzione mienie odzyskane. Teraz odpowie za to przed sądem.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanin 31 marca br. w jednym z jeleniogórskich dyskontów spożywczych dopuścił się kradzieży. Mężczyzna wykorzystał chwilową nieuwagę pracowników i ukradł 11 opakowań witamin, maszynki do golenia, szczoteczkę do zębów oraz plecak, do którego zapakował skradzione rzeczy. Poniesione straty oszacowano na blisko 600 zł.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, zaraz po wyjściu ze sklepu wraz z łupem. Funkcjonariusze znali mężczyznę, gdyż zatrzymywany był już za podobne czyny.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Niewykluczone, że 39-latek ma na koncie więcej podobnych czynów. Teraz za kradzież odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinspektor Edyta Bagrowska