Pan Zbigniew – 85 lat i pasja do jazdy na rowerze niewzruszona przez czas!

0
260
Parada Rowerów

W wieku 85 lat, Pan Zbigniew jest prawdziwą inspiracją dla wszystkich miłośników rowerów. Uczestniczył w Paradzie Rowerów niemalże 20 razy! Jego niezwykłe zamiłowanie do jazdy na dwóch kółkach zostało niedawno docenione przez Prezesa KARR S.A., który wręczył mu wyróżnienie dla najstarszego uczestnika 23. edycji Parady Rowerów.

Mimo sędziwego wieku, Pan Zbigniew nie zwalnia tempa. Na co dzień mieszka w malowniczych Mysłakowicach, dokąd przeprowadził się z Brześcia nad Bugiem. Gdy tylko okoliczności na to pozwalają – z zapałem wsiada na rower i przemierza urokliwe tereny Karkonoszy. To właśnie na swoim ulubionym jednośladzie przybył osobiście do siedziby Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Jeleniej Górze.

#image_title

Słowa Prezesa KARR, Huberta Papaja, oddają atmosferę tego niezwykłego wydarzenia: “Parada Rowerów to tradycja, którą budujemy razem – pokolenie po pokoleniu. Wzrusza mnie, gdy obserwuję, jak całe rodziny gromadzą się, by wspólnie przejechać ulicami Jeleniej Góry w charakterystycznych niebieskich koszulkach. Podczas tegorocznej edycji mieliśmy około 1300 uczestników, wśród których najmłodsze miały 5-6 lat, a najstarszy, nasz bohater, Pan Zbigniew, udowodnił, że pasja nie zna wieku.”

Nie tylko dyplom, ale także praktyczne akcesoria rowerowe trafiły w ręce Pana Zbigniewa jako wyraz uznania za jego wieloletnie zaangażowanie w Paradę Rowerów.

#image_title

Chcesz poznać historie takie jak ta Pana Zbigniewa? Śledź naszą stronę i dołącz do kolejnej edycji Parady Rowerów w Jeleniej Górze! Bądź częścią wielopokoleniowej tradycji, która jednoczy pasjonatów kolarstwa z całej Polski!