Poranek Rodzinny – Dzień Dziecka w Muflonie

0
508

30 maja 2021 o godz. 12.00 spotkajmy się na Poranku Rodzinnym w MDK Muflon i radośnie uczcijmy nadchodzący Dzień Dziecka!!! Tak, dokładnie tego nam potrzeba – eksplozji radości i ferii kolorów! Wesołego spotkania, już nie online, ale takiego prawdziwego, w sali widowiskowej!

Na naszych kochanych Porankowiczów czekać będą, jak zawsze, tematyczne warsztaty artystyczne, uczenie się nowego tańca oraz konkursy z nagrodami, dla małych i dużych. A przede wszystkim mnóstwo świetnej zabawy!

Podczas warsztatów uczestnicy wykonają przepiękne, naturalne lasy w słoiku, wspólnie zatańczą i zaśpiewają oraz odwiedzą Afrykę, Azję, Amerykę Południową i Australię! No, i dowiedzą się tego, w co lubią bawić się dzieci, które mieszkają w tak dalekich miejscach, a nawet tych zabaw spróbują!

Poranek przygotowali: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Zapisy w sekretariacie MDK Muflon, tel. 75 755 37 70. Ze względu na obecne obostrzenia, ilość miejsc jest ograniczona. Razem z jednym dzieckiem, na sali może być tylko jeden rodzic/opiekun. Podczas Poranka obowiązuje noszenie maseczek oraz przestrzeganie norm sanitarnych.

MDK Muflon