Poprzebijał opony w 7 samochodach – został zatrzymany

0
573

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenia mienia w Karpaczu. Mężczyzna bez żadnego powodu poprzebijał opony w 7 samochodach zaparkowanych nieopodal jego miejsca zamieszkania. Swoim działaniem spowodował wstępnie straty na około 1000 złotych. Teraz za te przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 58-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o uszkodzenia mienia.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w okresie od 11 do 23 stycznia 2021 roku w Karpaczu bez żadnego powodu poprzebijał opony w 7 samochodach zaparkowanych nieopodal swojego miejsca zamieszkania. Wstępne straty pokrzywdzonych oszacowano na około 1000 zł.

Powiadomieni o serii uszkodzeń mienia policjanci, na podstawie zebranych informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 58- latka podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinspektor Edyta Bagrowska