Koncert: WAGLEWSKI & POSPIESZALSKI

0
1312

Już 20 lutego br. o godzinie 19.00 w Sali Widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury, ul. Bankowa 28/30 w Jeleniej Górze odbędzie się koncert “WAGLEWSKI & POSPIESZALSKI”.

Wojciech Waglewski & Mateusz Pospieszalski 
Waglewski tworzył różne duety. Kombinacja z Mateuszem to już układ klasyczny, dziś jednak koncertujący rzadziej. „Każdy nasz koncert w duecie jest nową przygodą, nowym niezwykłym wyzwaniem – mówi Waglewski – dlatego nie mamy przygotowanego stałego repertuaru. Wszystko dzieje się na miejscu, tu i teraz. Dopiero wtedy decydujemy, co będziemy gra. ” Podczas koncertu na pewno można będzie usłyszeć wykonania zarówno z „żelaznego kanonu Voo Voo” (m.in.: „Jak gdyby nigdy nic”, „Flota Zjednoczonych Sił”, „Bo Bóg dokopie”), jak i utwory instrumentalne, mniej znane – te z filmu, ze scen teatralnych. Duety Waglewskiego i Pospieszalskiego często przybierają charakter muzycznej improwizacji, cechuje je żywiołowa, pełna emocji atmosfera.

Jest to wydarzenie biletowane, koszt biletu to 89 zł w przedsprzedaży do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl.

Kasa czynna

  • od wtorku do piątku
  • w godzinach 13.00 – 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.

Nie możecie tego przegapić!

jck.pl