Za znęcanie trafił na 3 miesiące do aresztu

0
790

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów jeleniogórskiej komendy. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się psychicznie i fizycznie nad partnerką. Mężczyzna baz powodu wszczynał awantury, bił ją, powodując uszkodzenia ciała, szarpał i wyzywał.

Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad partnerką.

32-latek został zatrzymany podczas interwencji domowej zgłoszonej przez pokrzywdzoną. Gehenna kobiety trwała kilka lat. Mężczyzna nadużywał alkoholu, który wyzwalał w nim agresję. Bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których wyzywał ją, bił powodując uszkodzenia ciała, a także szarpał i popychał.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, Sąd Rejonowy 15 marca br. zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

podinspektor Edyta Bagrowska