Wystawa produktów Regionalnych “Wyprodukowano pod Śnieżką już w te sobotę

0
539

19. Wystawa produktów Regionalnych “Wyprodukowano pod Śnieżką”, która odbędzie się w sobotę 28 sierpnia 2021 na placu przy ul.Wiłkomirskiego (Jelenia Góra Zabobrze). Start od godziny 11:00.

Zapraszamy wszystkich, którzy cenią oryginalność, zdrowie i tradycję. obejrzenia, posmakowania, zakupów i dobrej zabawy. Na odwiedzających będą czekały regionalne produkty spożywcze oraz oryginalne wyroby rękodzielnicze producentów z Polski i Republiki Czeskiej. Od miodów, serów, wędlin, przetworów z dzikich roślin, nalewek ziołowych i olejów począwszy, na świecach, mydełkach, eko-kosmetykach i ręcznie robionej biżuterii skończywszy. Każdy będzie miał możliwość obejrzenia, posmakowania, zrobienia zakupów , a przede wszystkim dobrej zabawy.

Tradycyjnie na wystawie przyznane zostaną „Karkonoskie Jelonki” za:„Najciekawszy Produkt Karkonoski” oraz „Karkonoski Produkt Spożywczy”.

Wystawie będą towarzyszyć również występy muzyczne i pokazy tańca, mi.in. nauka gry na bębnach afrykańskich, quizy dla publiczności, warsztaty rękodzielnicze (eko-kosmetyki, rękodzieło z wikliny, biżuteria, pamiątka regionalna) i animacje dla dzieci.