Rodzinny interes

0
1193

Policjanci zatrzymali ojca i syna, którzy w mieszkaniu uprawiali krzewy konopi, a dodatkowo ojciec posiadał inne środki odurzające.  Funkcjonariusze zabezpieczyli krzewy konopi, marihuanę, metamfetaminę oraz 21 tabletek ecstazy. Łącznie z zabezpieczonych narkotyków można uzyskać ponad 340 porcji handlowych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyźni nie zajmowali się ich dystrybucją. Teraz grozić im może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 42 lata w związku z przestępczością narkotykową. 22-latek odpowie za uprawę krzewów konopi,  a jego ojciec za uprawę oraz posiadanie narkotyków.

Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że mężczyźni mogą posiadać w domu narkotyki. Informacja ta wkrótce się potwierdziła.  W  trakcie czynności w ich mieszkaniu funkcjonariusze  znaleźli na balkonie i w mieszkaniu w doniczkach krzewy konopi indyjskich, metamfetaminę, marihuanę  oraz 21 tabletek ekstazy. Łącznie z zabezpieczonych narkotyków można uzyskać ponad 340 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie  okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy mężczyźni nie zajmowali się ich dystrybucją. Teraz za popełnione przestępstwa  grozić im może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

źródło: KMP