Nietrzeźwa kierująca wjechała autem do rowu.

0
804

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzewaną o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zdarzenia drogowego. Badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało blisko 2 promile. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 36-letnią mieszkankę powiatu jeleniogórskiego podejrzewaną o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz o spowodowanie zdarzenia drogowego.

W nocy z 14 na 15 listopada 2020 roku, około godziny 1.20 policjanci z polecenia oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pojechali do Miłkowa gdzie według zgłoszenia przed wjazdem na rondo doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu funkcjonariusze w rowie zauważyli pojazd marki Alfa Romeo, a nim za kierownicą siedziała kobieta. Oświadczyła ona, że nie wie, w jaki sposób znalazła się w rowie. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od niej wyraźny zapach alkoholu. Badanie wykazało blisko 2 promile. 

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie ona przed sądem, a grozić jej  może nawet do 2 lat pozbawienia wolności. 

podinspektor Edyta Bagrowska