Kolejne narkotyki nie trafią na rynek

0
1009

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające, z których można uzyskać około 250 porcji handlowych. Była to marihuana. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

3 marca 2021 roku policjanci na jednej z ulic w Jeleniej Górze zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać i próbował się ukryć za zaparkowanym pojazdem. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, co jest powodem jego dziwnego zachowania. Okazało się, że 40-latek posiadał w woreczku strunowych narkotyki. Była to marihuana, z której łącznie można uzyskać około 250 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. 40-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinspektor Edyta Bagrowska