Aresztowany za znęcanie się nad matką.

0
662

Na 3 miesiące do aresztu trafił syn, który od wielu miesięcy znęcał się nad matką. Mężczyzna wszczynał awantury, szarpał ją i popychał, niszczył sprzęty, a także ubliżał i poniżał pokrzywdzoną. Groził jej pozbawieniem życia lub uszkodzeniem ciała. Teraz za znęcanie się psychiczne i fizyczne odpowie przez sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 41-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad matką.

Jak ustalili funkcjonariusze, syn znęcał się nad matką od wielu miesięcy. Jednak matka cierpliwie znosiła bicie i upokorzenia doznane od syna. Agresor bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których popychał, szarpał i bił pokrzywdzoną, ubliżał jej, wyzywał, a także groził pozbawieniem życia i uszkodzeniem ciała. 19 grudnia 2020 roku, pokrzywdzona z obawy o własne życie i zdrowie poprosiła o interwencję Policję. Tego dnia mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, do wytrzeźwienia i dalszych czynności.

Teraz za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad matką grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 21 grudnia 2020 roku, Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

podinspektor Edyta Bagrowska