Uphill Race Śnieżka 2022. Zapisy ruszają już 15 marca

0
791

To już ponad 30 lat tradycji kolarskich wspinaczek na najwyższy szczyt Karkonoszy. Tegoroczna edycja URŚ zaplanowana jest na 21 sierpnia, ale rejestracja zawodniczek i zawodników rusza zazwyczaj już w marcu. Tak jest i tym razem – zapisy zostaną włączone 15 marca (wtorek) punktualnie o 19:30.

Prawie 14 km i przewyższenie ponad 1000 m. Tak w skrócie wygląda wspinaczka z Karpacza na najwyższy szczyt Sudetów. Za każdym razem ten wyścig jest wydarzeniem, które na długo pozostaje w pamięci. To kolarskie wyzwanie, które trzeba po prostu podjąć, stanąć na starcie i po prostu ruszyć z innymi w górę…

Na co dzień Śnieżka jest niedostępna dla rowerzystów i kolarzy, ale Karkonoski Park Narodowy robi co roku wyjątek dla 300 uczestników wyścigu. O tyle też miejsc na liście startowej toczy się więc co roku bój przy ekranach komputerów i smartfonów, a same zapisy trwają dosłownie kilkadziesiąt sekund!

Lista startowa zapełnia się błyskawicznie, a jeśli znajdujące się na niej osoby nie opłacą w wymaganym terminie swojego startu – będzie dogrywka i kolejna szansa na start w wyścigu!

W przypadku tegorocznej rejestracji, opłatę za start należy uiścić do 16 marca, do godz. 19:00!

W linku do rejestracji zgłoszeń zegar już odlicza kolejne godziny do wyścigu o miejsca startowe:
https://uphillrace.pl/zapisy/

Więcej szczegółów dotyczących wyścigu:
https://uphillrace.pl/

Warto również zaglądać na FB wyścigu:
https://www.facebook.com/UphillRace/