3 Konferencja Boskich 2023: Spotkanie, które zmieni Twoje życie!

0
402
Konferencja Boskich

NIC NIE MUSZĘ. MOGĘ WSZYSTKO! – brzmi jak hasło Twojego życia? Jeśli tak, mamy coś specjalnego właśnie dla Ciebie. Jeśli nie, po tej konferencji będziesz je powtarzać jak mantrę.

Szklarska Poręba, piękna perła Karkonoszy, 6 października tego roku stanie się miejscem magicznego zgromadzenia boskich kobiet. Dokładniej, luksusowy Hotel Platinum Mountain zatrzęsie się od boskiej, kobiecej energii, gdyż to właśnie tam odbędzie się 3 Konferencja Boskich – wyjątkowy event organizowany przez Fundację Boskie Karkonoskie.

Zastanawiasz się, czy to wydarzenie jest dla Ciebie? Znamy odpowiedź: tak! Niezależnie od tego, czy prowadzisz swój własny biznes, myślisz o jego założeniu, czy po prostu szukasz wsparcia, inspiracji i niezapomnianych przeżyć – Konferencja Boskich powstała z myślą o Tobie.

Kilka powodów, dla których warto się tam pojawić:

  1. Networking – Wiemy, jak ważne są relacje. To wyjątkowa okazja, aby nawiązać kontakty z inspirującymi kobietami, które tak jak Ty chcą osiągać więcej.
  2. Wiedza – Szkolenia i wykłady przeprowadzone przez ekspertki w różnych dziedzinach dostarczą Ci konkretnej wiedzy, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Chcesz dowiedzieć się więcej o sztuce samoakceptacji? A może zastanawiasz się, jak budować swoją markę w social mediach? Na Konferencji Boskich znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań.
  3. Energia – Ta konferencja to prawdziwa bomba energetyczna. Po tych kilku godzinach wrócisz do domu z głową pełną pomysłów i sercem pełnym radości.
  4. Miejsce – Szklarska Poręba to przepiękne miejsce, które dodatkowo zainspiruje Cię do działania. Może przed konferencją zdecydujesz się na poranny spacer i podziwianie karkonoskich krajobrazów?
  5. Jesteś ważna! – Twoje doświadczenia, wiedza i energia są bezcenne. Konferencja Boskich to okazja, by to poczuć i podzielić się tym z innymi.

To będzie nie tylko konferencja, ale prawdziwe święto wszystkich kobiet. Święto pełne odkryć, inspirujących chwil, nowych znajomości i niesamowitej atmosfery. Wierz mi, tego nie chcesz przegapić!

A więc co powiesz? Gotowa na niezapomniane przeżycia i dawkę pozytywnej energii? Zapisz się już dziś! Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Do zobaczenia w Szklarskiej Porębie! ✨🌺🏔️

PLANOWANY PROGRAM 3 KONFERENCJI BOSKICH

800 – 900
Rejestracja uczestniczek


900 – 930
Powitanie uczestniczek i aperitif zapoznawczy


930 – 1000
Wykład 1: „Od Ciebie wszystko się zaczyna. O sztuce samoakceptacji” – Renata Dobrowolska – psycholog


1000 – 1030
Wykład 2: „Marka własna w social mediach” – Barbara Kabala, PaniSocjali


1030 – 1100
Przerwa kawowa


1100 – 1200
Wykład 3: „Moc w gębie. Jak oswoić występienia publicznie” – Agnieszka Kapłon – Kulig, dziennikarka telewizyjna


1200 – 1300
Wykład 4: „Zrozumiesz jak dorośniesz” – stand up Aleksandry Radomskiej


1330 – 1430
Lunch


1430 – 1500
Panel dyskusyjny


1500 – 1700
Giełda współpracy/Networking