Nowi komendanci w Komisariacie II Policji w Jeleniej Górze i w Szklarskiej Porębie

0
1368

Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze –insp. Leszek Zagórski podziękował – asp. szt. Krzysztofowi Tokarskiemu – Komendantowi Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze oraz kom. Arturowi Wardzińskiemu –Komendantowi Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie- przechodzącym na zasłużoną emeryturę za wieloletnią i sumienną służbę. Asp. szt. Krzysztof Tokarski zakończył służbę w Policji po ponad 28 latach, a kom. Artur Wardziński przepracował w Policji 26 lat.

Komendant podziękował im za wieloletnią, sumienną i przede wszystkim ciężką pracę. W czasie służby funkcjonariusze wykazywali się zaangażowaniem, życzliwością i dbałością w realizacji zadań.

Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze – insp. Leszek Zagórski obowiązki Komendanta Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze z dniem 19 lutego br. powierzył podinsp. Jackowi Marglarczkowi, dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Kowarach, a jego miejsce w KP Kowary zajmie podkom. Dominik Brzeski.

Obowiązki zastępcy Komendanta Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze – insp. Leszek Zagórski powierzył asp.szt. Krzysztofowi Pasińskiemu z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze z pionu kontroli. Z dniem 22 lutego br.
Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie powierzył dotychczasowemu zastępcy – asp. szt. Sławomirowi Wiktorskiemu, a obowiązki zastępcy komendanta -podkom. Mai Majer z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze z pionu dochodzeniowo-śledczego.

podinsp. Edyta Bagrowska