MDK Muflon w II Małopolskim Kongresie Dyrektorów Domów Kultury

0
727

Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze jako jedyna instytucja kultury z Dolnego Śląska został zaproszony do udziału w II Małopolskim Kongresie Dyrektorów Domów Kultury.

22 października 2020 w godzinach 10.00–12.00 Agnieszka Gierus kierowniczka działu imprez w MDK „Muflon” weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. „Odbudowywanie publiczności”.

Małopolski Kongres Dyrektorów Domów Kultury to zapoczątkowane w ubiegłym roku spotkanie osób zarządzających domami kultury w Małopolsce, będące okazją do poznania się, rozmowy i wymiany doświadczeń. W tym roku spotkanie będzie jednak wyjątkowe, tak jak wyjątkowa jest otaczająca nas rzeczywistość. Jak pandemia zmieniła domy kultury? Czy odbiorcy chętnie wracają do aktywnego udziału w proponowanych działaniach? Czy można już mówić o działalności hybrydowego domu kultury? To między innymi na te pytania odpowiedzi poszukają zaproszeni eksperci i ekspertki.

Panel dyskusyjny „Odbudowanie publiczności” z udziałem Agnieszki Gierus- przedstawicielki Miejskiego Domu Kultury Muflon  w Jeleniej Górze, Beaty Dubiel-Stawskiej – ekspertki i trenerki w europejskich projektach ADESTE i CONNECT z obszaru audience development (zarządzanie i rozwój relacji w sektorze kultury), Sylwii Mochól – przedstawicielki Domu Kultury Kadr w Warszawie oraz Magdaleny Smagi – dyrektorki Limanowskiego Domu Kultury – poprowadzi Tomasz Włodarski z Małopolskiego  Instytutu Kultury w Krakowie.

Więcej informacji na temat Kongresu na stronie Organizatora: http://mik.krakow.pl/kongres/ Zainteresowani są proszeni o rejestrację. II MKDDK odbędzie się online.

źródło : MDK Muflon