„Bo siła jest Kobietą”, czyli Boskie Karkonoskie wzywają do walki o siebie i swoje marzenia!

0
645

Kobiety. Prowadzą firmy, zarządzają wielkimi i mniejszymi projektami, zatrudniają pracowników lub są częścią zespołów. Przy tym wszystkim, w nienormowanym czasie pracy pełnią funkcję managerów do spraw logistyki, zdrowia, finansów, infrastruktury,edukacji i kultury we własnych wydziałach rodzinnych. Potrafią bardzo wiele. Mają potężną siłę. Wielozadaniowość to ich drugie imię, a wciąż nie potrafią docenić samych siebie.

„I KONFERENCJA BOSKICH ma zmienić pewne myślenie” – mówi Katarzyna Harbul-Bała, Prezes Fundacji Boskie
Karkonoskie. 13 października 2021 w Świeradowie Zdroju Fundacja organizuje konferencję wyłącznie dla kobiet.

„Pragniemy by kobiety naszego regionu głośno i odważnie promowały swoje projekty i dokonania, chwaliły się sukcesami i dzieliły nauką płynącą nie tylko z sukcesów, ale i z porażek. Chcemy je wspierać, motywować, inspirować, aktywizować, łączyć, poznawać, dostarczać wiedzy i odwagi”- dodaje.

Kto może wziąć udział? „Niezależnie od tego czy jesteście wytrawnymi bizneswoman, czy dopiero startujecie i szukacie pomysłu na siebie” – dodaje Katarzyna Harbul-Bała. „Jeśli jesteście aktywne zawodowo, chcecie rozszerzyć zakres własnych kompetencji, zmienić kierunek rozwoju zawodowego, przekonać się czy warto zakładać własną firmę, potrzebujecie motywacji i wiatru w żagle, jesteście matkami chcącymi wrócić na rynek pracy, kobietami, które po zakończeniu kariery zawodowej szukają pomysłu na siebie – to wydarzenie jest dla Was”.

„Warto wziąć udział w tym evencie z kilku względów”– dodaje Barbara Rymaszewska, wiceprezes Fundacji Boskie Karkonoskie.

Motywacja, energia, wiedza, inspiracja i wiara we własne możliwości. Do tego niezwykłe znajomości i nowe kontakty biznesowe. Z tym zakończycie udział w I BOSKIEJ KONFERENCJI. Poznacie kobiety, które postawiły w życiu na siebie. Zaradne, aktywne, energiczne i kreatywne. Kobiety z naszego regionu, które uwierzyły we własne możliwości i konsekwentnie realizują plan. Mają siłę, która inspiruje innych. Zobaczycie jak kilka godzin zainspiruje Was do działania i pomoże w podjęciu odważnych decyzji. Klucz do sukcesu leży w waszych dłoniach. Pytanie czy jesteście gotowe go użyć?

Program konferencji składać się będzie z dwóch modułów szkoleniowych „ODWAŻ SIĘ! POZOSTAŃ SOBĄ I ŻYJ PO
SWOJEMU” oraz „MOŻE I DŻENTELMENI NIE ROZMAWIAJĄ O PIENIĄDZACH, ALE BOSKIE OWSZEM! CZYLI
POGADAJMY O FINANSACH OSOBISTYCH”, panelu dyskusyjnego i giełdy współpracy.

Szczegółowy harmonogram I KONSFERENCJI BOSKICH można znaleźć na stronie Fundacji oraz w social media Boskich Karkonoskich. Tam również można się również zarejestrować.