Zmiany w Wodniku

0
1668

Katarzyna Wierska – Kuberka 23 czerwca obejmie stanowisko prezesa PWiK „Wodnik”. Wojciech Jastrzębski, po 13 latach kierowania firmą, odchodzi na emeryturę.

W swoim imieniu, a także w imieniu odchodzącej na emeryturę wiceprezes Barbary Rychter, chciałbym podziękować pracownikom i współpracownikom za wszystkie te dobre dla firmy i Jeleniej Góry lata – mówi Wojciech Jastrzębski.  – Nowej Pani Prezes życzę  samych sukcesów. Uważam, że świetnie sobie poradzi. Jestem o to spokojny, dobrze funkcjonującą firmę przekazuję w dobre ręce.

Katarzyna Wierska-Kuberka od 20 lat zarządza przedsiębiorstwami, związana z przemysłem farmaceutycznym, energetycznym i mieniem komunalnym (sportowe spółki akcyjne i gospodarka komunalna), w tym  dużymi firmami polskimi i zagranicznymi. Przez  ponad 4 lata była wiceprezesem Elektrociepłowni Poznańskich, spółki z kapitałem francuskim, 3 lata Prezesem spółki Tauron Obsługa klienta następnie dwóch spółek komunalnych w Zabrzu (Górnik Zabrze i Stadion w Zabrzu), a ostatnie 3 lata wiceprezesem MPGK sp.zo.o. w Jeleniej Górze.

informacja prasowe PWiK Wodnik