Wystawa Boskie Karkonoskie i Lubańskie

0
904

Już 18 grudnia 2021 roku odbędzie się wystawa “Boskie Karkonoskie i Lubańskie” na 4 Peronie w Szklarskiej Porębie.

Będzie to wystawa zdjęć 21 przedsiębiorczych kobiet, które na terenie gmin powiatów karkonoskiego i lubańskiego robią naprawdę kawał dobrej roboty. Aktywizują, tworzą, projektują, doradzają, rozkręcają, organizują, zdobywają pieniądze, promują…jednym słowem robią wszystko by rzeczywistość wokół nas była po prostu lepsza.

Wystawa odbędzie się na 4 Peronie w Szklarskiej Porębie przy ulicy Dworcowej 10 w godzinach 14:00-18:00. Wstęp wolny.

“Urzekło nas w nich kilka rzeczy. Wiara w ludzi, pozytywne nastawienie do życia, charyzma, dystans do siebie, poczucie humoru, a przede wszystkim nieustająca chęć do działania i kreowania lepszej rzeczywistości wokół siebie. Przed Państwem 21 przedsiębiorczych kobiet z powiatu lubańskiego i karkonoskiego, dla których praca zawodowa lub działania społeczne są jednocześnie pasją. Kobiety, które lubią ludzi, kochają działać. Są odważne, silne i kreatywne. Inspirują i motywują innych”– mówią założycielki fundacji.

“My w Fundacji chciałyśmy, by to co robią zostało zauważone i docenione. By to one, na jedną chwilę, stały się głównymi bohaterkami. Poznajcie ich historie, poznajcie boskie, które świat wokół nas czynią po prostu lepszym”– dodają.