Świąteczny koncert w Muflonie

0
852

W piątek, 17 grudnia 2021, o godz. 18.00, Jeleniogórskie Centrum Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza na koncert, podczas którego wystąpią laureatki i laureaci XIII Konkursu Piosenki Polskiej „Głosowisko” 2021 oraz dzieci z pracowni wokalnej JCK „Muflon”.

W sali widowiskowej „Muflonu” zaśpiewają Maja Bogucka (I miejsce w kategorii 7-12 lat), Anna Matvieieva (III miejsce w kategorii 7-12 lat), Antonina Krajda (wyróżnienie w kategorii 7-12 lat) Kinga Kusion (I miejsce w kategorii 13-17 lat) oraz zespół TWA z Opola (wyróżnienie w kategorii: Dorośli, Nagroda Publiczności). Zaprezentują się także uczestniczki zajęć wokalnych JCK „Muflon”, którym przewodzi instruktorka i wokalistka – Anna Kosa.

W nastrojowym repertuarze tego koncertu, pełnego ciepła, znajdą się m.in. utwory takie jak: „Pastorałka od serca do ucha”, „Dziecina mała”, „Świąteczny śnieg”, „Mizerna, cicha”, „Jest taki dzień”, „Dalej, dalej pędzą sanie” oraz „Nowy rok-hop”.

  • Koncert poprowadzą Anna Kosa i Łukasz Prochacki.
  • Oprawa wizualna i nagłośnienie: Marcin Sweklej.
  • Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Organizatorzy proszą o przestrzeganie norm sanitarnych związanych z pandemią COVID-19, a przede wszystkim o noszenie maseczek.