Poszukiwanie szkatułki Świętego Mikołaja- gra terenowa

0
951

Świętego Mikołaja zna każdy. Jednak nie wszyscy mają świadomość, że czasami sam nie jest w stanie spełnić wszystkich swoich obowiązków. W wielu sprawach pomagają mu elfy, jednak tylko on jest odpowiedzialny za to, by dostarczyć wszystkim dzieciom prezenty.

Wyruszając na saniach z Laponii, zawsze zabiera z sobą niewielką szkatułkę z drobnymi podarkami, na wypadek, gdyby o jakimś dziecku zapomniał. Jest ona zamknięta na wiele zamków, by zawartość nie dostała się w niepowołane ręce.

W tym roku, wyjątkowo o nikim nie zapomniał, a gdy wrócił do domu ze swojej corocznej misji zauważył, że szkatułkę zgubił gdzieś w drodze powrotnej. Podobno także z sań wysypały mu się inne przedmioty i kluczyki, które są niezbędne, aby otworzyć szkatułkę.

Św. Mikołaj pomyślał jednak, że nie warto po nią wracać i niech odnajdą ją sobie dzieci. A elfy powiedziały mu, że było to gdzieś w okolicach niewielkiej miejscowości Łomnica w środkowej Europie…

“W ramach naszej gry terenowej ruszymy na poszukiwanie śladów Św. Mikołaja, by w końcu odnaleźć szkatułkę z prezentami.

Już w grudniu organizowana jest ekipa, która ma podjąć się odnalezienia zguby. Wykorzystamy fakt, że na folwarku Pałacu Łomnica będzie się odbywał największy kiermasz adwentowy w regionie. Wtedy wyruszymy na poszukiwania”– mówią organizatorzy.

Dzieci pod opieką przewodnika będą musiały poruszać się od wskazówki do wskazówki, aby odnaleźć zgubę. Gdy młodzież i dzieci będą zaabsorbowane poszukiwaniami rodzice będą mogli posłuchać opowieści przewodnika na temat pałacu, folwarku oraz Doliny Pałaców i Ogrodów.

Gra terenowa odbywa się 11 grudnia 2021, jej początek planowany jest na godzinę 12.00.

MIEJSCE ZBIÓRKI:
CO ZABRAĆ:
  • Strój dopasowany do warunków zewnętrznych.
UWAGA:
  • Wydarzenie skierowane jest dla dzieci wierzących w Św. Mikołaja pod opieką rodziców bądź opiekunów;
  • Liczba miejsc ograniczona.A zabawa jest biletowana : 30/60 zł.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku nie zgłoszenie minimalnej ilości 10 osób.

Miejsce możesz zarezerwować tutaj.