”Pakistan – Moja Droga Pod K2” prowadzi Maciej Abramowicz

0
884

Już 20 stycznia 2022 roku o godzinie 19.00 w Muzeum Przyrodniczym w Jeleniej Górze odbędzie się Prelekcja w cyklu czwartkowym pt.: ”Pakistan – Moja Droga Pod K2” prowadzi Maciej Abramowicz.

“Zapraszam Państwa na moją autorską prelekcję z tegorocznej wyprawy do Pakistanu.Ten wspaniały kraj jest jednym z moich największych odkryć podróżniczych. Stereotypy o kraju, niestety znanym w Polsce – niesłusznie – głównie z terroryzmu i radykalizmu, legły w gruzach z chwilą, gdy postawiłem nogę w tym wspaniałym i wyjątkowo gościnnym kraju, który zaskoczył mnie bezinteresownym uśmiechem i otwartością”– mówi Abramowicz.

“Zabiorę Państwa w podróż do tego mało popularnego kraju i opowiem o wspaniałych zabytkach, pysznym jedzeniu, wyjątkowych ludziach, których poznałem, a także o trudnej wyprawie pod K2 i o tym, jak się do takiego trekkingu przygotować”-dodaje.

Zapraszamy też do odwiedzenia bloga Macieja Abarmowicza  www.odkrywcyswiata.com i do obejrzenia filmu z wyprawy na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=TfdI2TgdzRM