Jesienny Świeradów Run już w najbliższą niedzielę

0
922

Po dłuższej przerwie wracamy do biegania w ramach cyklu Puchar Sudetów Super Bieg. Cała rywalizacja wchodzi już w decydującą fazę, a do końca brakuje nam jeszcze dwóch startów – tego najbliższego, w niedzielę 3 października i kolejnego – 16 października mamy jeszcze przecież Interferie Run, czyli finał cyklu.

Teraz, w niedzielę, biegowa walka toczyć się będzie na trasie 10 km podbiegu pod Stóg Izerski. Start i metę wyznaczają nam dwie stacje kolei gondolowej SKI & SUN – górna i dolna. Będzie to oczywiście bieg alpejski, więc miłośnicy długich podbiegów powinni być zadowoleni.

Start w niedzielę o 11:00. Na zawodników czekają pamiątkowe medale na mecie, bufet i gratisowy zjazd koleją gondolową wprost do restauracji na ciepły posiłek. Dekoracja zaplanowana jest na godzinę 13:00.

Biuro zawodów ruszy już w sobotę, zaraz po zakończeniu Bike Maratonu (miłośników kolarstwa górskiego zapraszamy do startu w sobotę, a biegaczy górskich w niedzielę!). Tego dnia wydawanie numerów i przyjmowanie zgłoszeń będzie możliwe w godzinach 17:00 – 19:00. W dniu biegu biuro otwieramy o godz. 8:00. Gdzie? Przy dolnej stacji SKI & SUN na ul. Źródlanej w Świeradowie – Zdroju.

Zgłoszenia online jeszcze są możliwe i dostępne tu: https://cykl.superbieg.pl/zgloszenia/ Na miejscu będzie można również zgłosić się do udziału w zawodach i opłacić start tuż przed biegiem.

Ostatnie dwie edycje tegorocznego Super Biegu odbędą się w Górach Izerskich. 16 października szykuje się jeszcze bieg Interferie Run, czyli bieg ze Świeradowa do Szklarskiej Poręby. Tu wracamy do biegania na dwóch dystansach, ale odwracamy trasę biegu – dotychczas biegliśmy ze Szklarskiej do Świeradowa. Nie zmieni się to, że trasa długiego dystansu połączy dwa hotele sieci Interferie – Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit i Sport Hotel Bornit.

Najpierw jednak 10 km biegowej wspinaczki w Świeradowie – Zdroju. Emocje i widoki gwarantowane!

Więcej informacji znajdziecie na stronie biegu : https://cykl.superbieg.pl