Jeleniogórski Jarmark Świąteczny

0
546

Zapraszamy serdecznie na organizowany przez Jeleniogórskie Centrum Kultury Jarmark Świąteczny. “W tym roku zaprezentujemy kolejną odsłonę tego wydarzenia. Już 16 grudnia spotykamy się na Placu Ratuszowym”– mówią organizatorzy.

Jarmark rozpocznie się 16 grudnia o godzinie 12:00 i będziemy w mieście przez 4 dni do godziny 21:00!

Co przygotował organizator ?

  • Razem z najmłodszymi zapraszamy was do Mikołajowego Wesołego Miasteczka!
  • Jeśli macie ochotę na spędzenie czasu kreatywnie to tuż przy scenie w ogrzewanym namiocie przygotowaliśmy dla małych i dużych warsztaty artystyczne. Malowanie pierniczków, przygotowywanie ozdób świątecznych i wiele, wiele innych ciekawych form.
  • W tym roku przybędzie do nas bardzo wielu wystawców, będzie można kupić ozdoby świąteczne, sprawić komuś piękny prezent i spróbować pyszne, regionalne i nie tylko produkty spożywcze.
  • W pocie czoła, szkoły na naszego powiatu przygotowują świąteczne szopki na zorganizowany przez nas konkurs. Efekt ich pracy będziecie mogli zobaczyć i ocenić na jarmarku.
  • Dla zmarzniętych, głodnych i spragnionych przygotowaliśmy restaurację z pysznym grzańcem.

Co więcej?

Kolędy, świąteczne piosenki, wizyta świętego mikołaja (dla tych grzecznych przez calutki rok). Betlejemskie Światełko pokoju, zapach choinki, dużo światełek i bardzo świąteczne atmosfera!