Grozil nożem szwagrowi. Teraz odpowie za to przed sądem

0
408

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o groźby karalne. Mężczyzna groził nożem podczas awantury domowej swojemu szwagrowi. Był on nietrzeźwy.

3 października br. około godziny 16.00 policjanci pojechali na zgłoszenie do jednego z mieszkań na terenie powiatu karkonoskiego, z którego wynikało, że nietrzeźwy mężczyzna nożem grozi innemu mężczyźnie. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy pokrzywdzonym a zatrzymanym podczas imprezy doszło do awantury, w wyniku której ten wyjął nóż i groził mu pozbawieniem życia.

Pokrzywdzony w obawie o własne życie i zdrowie o zdarzeniu powiadomił policję. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na zgłoszenie zatrzymali 59-latka. Mężczyzna był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało ponad 2 promile.

59-latek trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia o dalszych czynności. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska