Dzień Dziecka w Jeleniej Górze. Radość i kreatywność podczas integrujących festynów.

0
366
dzień dziecka w jeleniej górze - Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego (KARR) przekroczyła mury biura, by świętować Dzień Dziecka w sercu jeleniogórskiej społeczności. Dzięki zaproszeniom z lokalnych szkół podstawowych i przedszkoli, KARR zaznaczyła swoją obecność na kilku festynach rodzinnych, organizowanych w mieście z okazji dnia dziecka. Spotkania te zapewniły wiele radości i śmiechu, stając się pamiętnym doświadczeniem dla najmłodszych mieszkańców Jeleniej Góry.

#image_title


Podczas tych wydarzeń, KARR zapewniło pod swoim namiotem atrakcyjne animacje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Było w czym wybierać: od warsztatów z ręcznie robionej biżuterii, przez zagadki logiczne, aż po kolorowanki i brokatowe tatuaże. Każda atrakcja stanowiła nie tylko źródło zabawy, ale także platformę do rozwoju kreatywności i logicznego myślenia.

#image_title


“Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym ważnym święcie” – mówił Hubert Papaj. “Nasz główny cel polegał na zapewnieniu dobrej zabawy, ale również chcieliśmy, aby dzieci miały okazję do rozwijania swoich umiejętności.” Festyny były także szansą na integrację dla całych rodzin. Uczestnictwo w tych wydarzeniach, które zgromadziły dziesiątki jeleniogórzan, dało każdemu możliwość spędzenia czasu z bliskimi w atmosferze radości. KARR uczestniczyło w wydarzeniach trzech przedszkoli i pięciu szkół podstawowych. Dodatkowo, na zakończenie festynowego weekendu, Karkonoska Agencja miała okazję gościć na Placu Ratuszowym podczas Moto Dnia Dziecka, organizowanego przez stowarzyszenie Motocyklowe Karkonosze.\


Te imprezy to dowód, że Dzień Dziecka to nie tylko okazja do zabaw i rozdawania słodkości, ale także wyjątkowy czas, kiedy można celebrować radość, kreatywność i społeczną integrację, a Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego z dumą przyjęła rolę aktywnego uczestnika tych wydarzeń.