Strategia Rozwoju Miasta na lata 2014-2025

- Rada Miejska otrzymała sprawozdanie z realizacji „Strategii rozwoju Jeleniej Góry na lata 2004 – 2015” – powiedział Marcin Zawiła, Prezydent Miasta. – Z analizy dokumentu wynika, że większość zadań, zapisanych w „Strategii” została zrealizowana, niektóre z nich znajdują się w fazie realizacji, ze względu na zaplanowany wcześniej harmonogram. Przystąpiliśmy do pracy nad nową „Strategią”, tym razem na lata 2014 – 2025. Opracowuje ją firma z Warszawy, ResPublic, sp. z o.o., niemniej i dla wartości dokumentu, i dla mnie osobiście ważne są opinie każdego z mieszkańców, bo „Strategia” buduje obraz Jeleniej Góry dla nas wszystkich.

W dniach 2, 3 i 9 grudnia br. odbywać się będą w Książnicy Karkonoskiej warsztaty dotyczące „Strategii”. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00, potrwa do ok. 15.30, na nim zostaną dokonane ustalenia o godzinach rozpoczęcia kolejnych. Prezydent Miasta zaprasza na warsztaty wszystkich zainteresowanych, a szczególnie przedstawicieli organizacji pozarządowych i liderów środowisk lokalnych oraz przedsiębiorców. Niemniej do dyskusji nad „Strategią” zaproszeni są wszyscy, także ci, którzy nie zdołają dotrzeć do Książnicy. Będą oni mogli wypełnić ankietę elektroniczną, zamieszczoną na stronie internetowej Miasta oraz (dzięki uprzejmości redakcji i ich portali) w serwisach jeleniogórskich mediów lokalnych.

Ze względów organizacyjnych wszyscy, którzy są zainteresowani udziałem w warsztatach proszeni są o potwierdzenie swojego uczestnictwa na adres: strategia@jeleniagora.pl lub telefonicznie – 75-75-46-126 do dnia 25 listopada br.

Projekt „Strategii” zostanie wyłożony w siedzibie Urzędu Miejskiego do publicznego wglądu, a na stronie internetowej Miasta będzie funkcjonowała skrzynka e-mail do konsultacji społecznych.

Link do ankiety tutaj.

 

Dodaj komentarz

komentarzy :

Brak komentarzy. Skomentuj pierwszy!

E-mail
Tytuł (*)
Treść (*)
(*) Pola wymagane
Praca
POLITYKA
KAMERY ON-LINE
REDAKCJA
28 górskich szczytów w niecałe trzy dni
RSS Bądź na bieżąco dzięki naszemu kanałowi RSS
zobacz kanał rss »
Partnerzy:
muflon box3.pl ldb TTS radiokarpacz ZTA Teatr Nasz TVK tvp dokis Jelonka teatr Norwida RockRegion