Puchar Świata w Jakuszycach 2012

Burmistrz Szklarskiej Poręby podpisał  umowę na organizację zawodów z cyklu Pucharu Świata. Odbędą się one  18-19 stycznia 2014 roku w Jakuszycach.

 
Los zawodów był niepewny, ponieważ miasto Szklarska Poręba nie miało podpisanej umowy z PZN. Problem był także z zapewnieniem sygnału telewizyjnego na polanie. Tak jak w zeszłym roku za transmisję zapłaci Polski Związek Narciarski.
 
Polanę Jakuszycką odwiedzili już m.in. kierownik zawodów Petr Mach i przedstawiciel Komitetu Organizacyjnego Jacek Jaśkowiak.
 
W ciągu najbliższych dni ruszy sprzedaż biletów na zawody. Będą one rozprowadzane za pomocą platformy biletowej w internecie. Najprawdopodobniej będą trzy rodzaje wejściówek w trzech różnych cenach. Wszystkie na stadion zlokalizowany na Polanie Jakuszyckiej. Na te zawody nie będzie bezpłatnych wejściówek do sektorów zlokalizowanych przy trasie biegów pucharowych. Nie będzie także prowadzona sprzedaż tego typu wejściówek. Ze względu na modyfikację trasy i wymogi FIS na te sektory będą wpuszczane tylko zorganizowane grupy reprezentujące kluby narciarskie.

Dodaj komentarz

komentarzy :

Brak komentarzy. Skomentuj pierwszy!

E-mail
Tytuł (*)
Treść (*)
(*) Pola wymagane
Praca
POLITYKA
KAMERY ON-LINE
REDAKCJA
28 górskich szczytów w niecałe trzy dni
RSS Bądź na bieżąco dzięki naszemu kanałowi RSS
zobacz kanał rss »
Partnerzy:
box3.pl teatr Norwida muflon ldb Jelonka TTS radiokarpacz ZTA dokis Teatr Nasz tvp TVK RockRegion