Krystyny Pawłowicz spojrzenie na Polskę

Ponad sto osób postanowiło w minioną sobotę posłuchać posłanki Krystyny Pawłowicz. Spotkanie odbyło się w salce Arka  przy Kościele pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty.

Profesor Krystyna Pawłowicz przyjechała do Jeleniej Góry na zaproszenie posłanki Marzeny Machałek.

Swoje wystąpienie rozpoczęła od apelu: „Zajmijmy się polityką!”

Posłanka Pawłowicz słynie z kontrowersyjnych poglądów, których broni z całą stanowczością. W ponad godzinnym wystąpieniu przedstawiła problemy, jakie według niej targają Polską.

Jaka jest zatem Polska w oczach profesr Pawłowicz?

 Polityka

Posłanka skrytykowała koalicję PO i PSL. Według niej Platforma handluje Polską. Nie liczy się ze zdaniem obywateli i kłamie im w żywe oczy. Wprowadza reformy wbrew społeczeństwu. Zarzucała rządzącym, że chcą sprzedać Polskę Niemcom. Według profesor głównym wrogiem PO jest kościół katolicki, który systematycznie jest zwalczany. Premier dąży do wykorzenienia Polaków i wygaszenia przemysłu, edukacji czy rolnictwa. Jakie jej zdaniem jest PSL? Jest to partia obrotowa i nic jej nie interesuje.

 Katolicyzm

Donald Tusk, tak jak obiecywał, wziął się za kościół katolicki. Ostatnią kampanią przeciwko wierze ma być afera pedofilska. Posłanka Pawłowicz przekonywała, że nie ma dowodów na ten proceder w polskim kościele. Dodała, że na 1000 pedofilów przypada tylko 1 ksiądz. Przypomniała, że Polska ufundowana jest na krzyżu.

- Kto wypowiada walkę Kościołowi w istocie wypowiada walkę polskości- powiedziała.

Kościół jest terroryzowany i sukcesywnie zabierane są mu wszystkie przywileje.

 „Polska to nasza ojcowizna”- nawoływała posłanka.

 Walka z polskością,  związki partnerskie, geje i lesbijki

PO chce zniszczyć tożsamość mieszkańców kraju poprzez: zmniejszenie ilości godzin historii w szkołach, ograniczenie i kaleczenie języka polskiego oraz marginalizowanie lekcji religii.

Obecnie dla rządzących bogiem jest sex. Jak przekonywała Pawłowicz, nie ma się czemu dziwić, skoro nie tylko Polską ale i Europą rządzi pokolenie ’68.

Donald Tusk narusza według niej konstytucję forsując zalegalizowanie związków partnerskich.  Przecież więź fizyczna może być tylko między kobietą i mężczyzną. Reszta przypadków nadaje się, jak powiedziała, do leczenia.

- Geje i lesbijki to dewianci. Trzeba to sobie jasno powiedzieć gej równa się pederasta. Jeśli ktoś mówi, że jest Napoleonem to nie tworzymy mu ustawy, tylko wysyłamy do wariatkowa.

Krystyna Pawłowicz przekonywała, że jeśli PO będzie nadal rządzić to zalegalizowana zostanie pedofilia. Doświadczą tego dzieci chodzące do żłobków i przedszkoli.

- Dzieci w szkołach są demoralizowane!  Równościowy program realizowany w żłobkach i przedszkolach uczy dzieci, że nie ma różnicy pomiędzy chłopcami a dziewczynkami. To jest zadawanie gwałtu na płci dziecka i tożsamości naturalnej!- grzmiała posłanka.

 Media

Poza politykami, gejami i lesbijkami dostało się także mediom. Wrogiem numer jeden jest TVN, który nagminnie oszukuje ludzi. To samo robią media publiczne i Gazeta Wyborcza.

- Nie dajcie się sprowadzić do poziomu ludzi odwiedzających burdele! Czytajcie  Nasz Dziennik, Frondę. Słuchajcie Radia Maryja. Tylko Telewizja TRWAM ma porządny serwis informacyjny. Odpowiada on standardom BBC.

Na koniec spotkania posłanka Krystyna Pawłowicz zachęcała do pójścia do wyborów.

Dodaj komentarz

komentarzy :

Brak komentarzy. Skomentuj pierwszy!

E-mail
Tytuł (*)
Treść (*)
(*) Pola wymagane
Praca
POLITYKA
KAMERY ON-LINE
REDAKCJA
28 górskich szczytów w niecałe trzy dni
RSS Bądź na bieżąco dzięki naszemu kanałowi RSS
zobacz kanał rss »
Partnerzy:
box3.pl teatr Norwida muflon ldb Jelonka TTS radiokarpacz ZTA dokis Teatr Nasz tvp TVK RockRegion