Finał Kutra Artystycznego

Wczoraj (5 maja) w Sali Błękitnej Pałacu Schaffgotschów odbył się finał Kutra Artystycznego. Występy rozpoczęły się przed pałacem od zespołu Sky Walkers. To właśnie oni dostali nagrodę specjalną w kategorii „Inni”. Po zakończeniu pokazu wszyscy wrócili do sali wysłuchać wokalistów. Jury w składzie Paweł Stefanowicz i Jacek Szreniawa wytypowało zwycięzców.

W kategorii „Wokaliści” pierwsze miejsce zajęła Sylwia Martyniuk, drugie Natalia Rozum a trzecie Natalia Lis oraz Paulina Bocian. Wyróżnienie otrzymała Małgorzata Parzymies.

W kategorii „Zespoły” na pierwszym miejscu T.B.A. (Gruby na Budy). Drugie miejsce zajął Empirius i Nieprzygotowani (Punkt G) a trzecie Fanaberia.

Nagrodę specjalną w kategorii „Mała forma teatralna” otrzymała Roksana Wójcik.

Ostatnią kategorią w konkursie Młodych Talentów był „Taniec”. Pierwsze miejsce w tej kategorii należało do Jednostki Masy. Drugie miejsce zajęła Joanna Karnia a trzecie Weronika Reut oraz Kinga Kruszewska.

Gościem specjalnym III Finału Kutra Artystycznego była Kamila Krzak – zwyciężczyni pierwszej edycji konkursu „Bądź na fali”.

Dodaj komentarz

komentarzy :

Brak komentarzy. Skomentuj pierwszy!

E-mail
Tytuł (*)
Treść (*)
(*) Pola wymagane
Praca
POLITYKA
KAMERY ON-LINE
REDAKCJA
28 górskich szczytów w niecałe trzy dni
RSS Bądź na bieżąco dzięki naszemu kanałowi RSS
zobacz kanał rss »
Partnerzy:
muflon box3.pl ldb TTS radiokarpacz ZTA Teatr Nasz TVK tvp dokis Jelonka teatr Norwida RockRegion