Festiwal Form Twórczych
1 lutego 2014 w Teatrze im. Cypriana K. Norwida odbył się wyjątkowy koncert podopiecznych Fundacji Bliżej Gwiazd. Występy otworzyły Festiwal Form Twórczych, który potrwa aż do czerwca. Gwiazdą wieczoru był Mrozu.
 
Podopieczni fundacji zaprezentowali swoje umiejętności, a także podzielili się kawałkiem swojej codzienności. W czasie inauguracji publiczność obejrzała filmy, w których artyści mówili o swojej pasji i jej początkach. Imprezę poprowadził Jan Łuć, który współpracuje z fundacją.
 
-Fundacja dała mi wiele, dzięki niej ćwiczę swoje umiejętności- twierdzi Jan- Zachęcam wszystkich do wolontariatu. Satysfakcja, która pozostaje, jest nie do przecenienia.
 
Na deskach teatru zaśpiewali m.in. Karolina Kaszuba z Lwówka Śląskiego i Paweł Orłowski z Legnicy, którzy są już po sesji nagraniowej w profesjonalnym studio. To laureaci castingów „Łowcy talentów”.
 
-Uwielbiam śpiewać, ale jestem także studentką- powiedziała Karolina- Tuż po koncercie jadę do domu i przygotowuję się do sesji egzaminacyjnej- dodała.
 
Koncert festiwalowy był także zwieńczeniem dwóch lat pracy Fundacji Bliżej Gwiazd. Z tej okazji organizatorzy przygotowali tort urodzinowy. Młodzi wokaliści mogli także spotkać się z gwiazdą wieczoru, Łukaszem Mrozem. Mrozu zdradził im tajniki pracy muzyka, a także opowiedział o przebiegu swojej kariery.
 

Jeszcze 15 lutego odbędą się warsztaty ceramiczne organizowane w ramach Festiwalu Form Twórczych. Największa impreza szykuje się jednak w czerwcu. W finale, który odbędzie się w Zdrojowym Teatrze Animacji, weźmie udział m.in. Mieczysław Szcześniak. 

Dodaj komentarz

komentarzy :

Brak komentarzy. Skomentuj pierwszy!

E-mail
Tytuł (*)
Treść (*)
(*) Pola wymagane
Praca
POLITYKA
KAMERY ON-LINE
REDAKCJA
28 górskich szczytów w niecałe trzy dni
RSS Bądź na bieżąco dzięki naszemu kanałowi RSS
zobacz kanał rss »
Partnerzy:
muflon box3.pl ldb TTS radiokarpacz ZTA Teatr Nasz TVK tvp dokis Jelonka teatr Norwida RockRegion