28 górskich szczytów w niecałe trzy dni

Grzegorz Leszek ma zamiar zdobyć 28 górskich szczytów w Polsce w niecałe trzy dni. Zacznie w Bieszczadach. Jego pierwszym celem będzie Tarnica, a ostatnim Śnieżka, na którą wbiegnie w sobotę po południu.

 

Dzień 1.

21:30 Grzesiek ruszył na Tarnicę. Poszło mu jak z płatka, bo o 22:45 był już przy samochodzie :) Chyba nie zauważył, że zdobył szczyt ;P Pada, jest mgliście i ślisko, ale atmosfera gorąca.  Kolejna miejscowość to Wysowa Zdrój i szczyt Lackowa. No i tak pracowita noc przyniosła efekty! 4 szczyty zaliczone: Tarnica, Lackowa, Radziejowa i Wysoka. Jest forma i moc.

 

Dzień 2.

Największe wyzwanie: RYSY! i co ? Oczywiście zaliczone! Czas ok. 5:30 h. Nie ma czasu na regeneracje bo jedziemy dalej. Turbacz czeka. Oczywiście Rysy to nie jedyna "górka" jaką zdobył Grzesiek. Były też: Radziejowa, Wysoka i Lackowa.

Turbacz zdobyty! Mogielica też! z czasem: 22:43 start i 23:58 powrót

Dzień 3.

Kochani mamy to! Lubomir w Beskidzie Makowskim zdobyty. Już 8 szczytów w kolekcji. Leszek z chłopakami są już w drodze do Gór Świętokrzyskich by przyatakowac Lysice, a tymczasem Zabieganobus jedzie na długo wyczekiwany nocleg pod Babia

‹ zobacz wszystkie aktualności
fota leszek leszek leszek3 leszek leszek leszek leszek leszke8 leszek Grzegorz Leszek

Dodaj komentarz

komentarzy :

Brak komentarzy. Skomentuj pierwszy!

E-mail
Tytuł (*)
Treść (*)
(*) Pola wymagane
Praca
POLITYKA
KAMERY ON-LINE
REDAKCJA
28 górskich szczytów w niecałe trzy dni
RSS Bądź na bieżąco dzięki naszemu kanałowi RSS
zobacz kanał rss »
Partnerzy:
box3.pl teatr Norwida muflon ldb Jelonka TTS radiokarpacz ZTA dokis Teatr Nasz tvp TVK RockRegion